
28/02/2019 – Теди ще бъде абитуриент през 2019. Сега работи и учи в ТОХ Банкя. Планира да кандидатства „Маркетинг“ в УНСС. Освен да готви, обича да чете книги, а скоро ще бъде и горд притежател на шофьорска книжка! Теди живее в SOS Младежки дом „Мечтатели“.
С поръчката на всяка пица „НаУм“ дарявате 2 лева за Теди и младежи като нея, помагайки на SOS Детски селища да ги подкрепят в първите им самостоятелни стъпки.
Повече за кампанията ни с Domino’s Pizza Bulgaria и Наум Шопов можете да прочетете тук.
#пицаскауза #ПицаНаУм